понеділок, 20 червня 2016 р.

І на завершення


На завершення by Slidely Slideshow

     В останні дні мовного табору учні молодшої групи ділилися найулюбленішим заняттям для всієї дітвори – мультфільмами. Розповідали про улюблених персонажів та малювали своїх героїв. Все це занурило дитячі душі у такий цікавий та мрійливий світ дитинства. 
    Також діти грали в мовні ігри, використовуючи мультимедійну дошку. Захищали свої роботи перед учнями, розповідаючи про своє хобі та захоплення. Учні розгадували кросворди, слухали цікаві тексти, грали в команду  гру     « Біжи, читай, диктуй, пиши!», завданням якої було  дістатися до місця, де покладено картки зі словами, запам’ятати чергове слово, повернутися назад та продиктувати по літерах своїй команді. Всі були задоволені,маючи змогу вчитися, граючи.
    Учні старшої групи поринули в атмосферу мрії. Діти вигадували та пропонували різні види свят та традицій їх святкування. Найцікавішою  ідеєю було  відзначати день української пісні, адже наші пісні  - наймелодійніші. Також учні відгадували кросворди та грали в гру «Уяви», де ділилися мріями про святкування якось із свят закордоном. 
    На кінець табору був день презентаційної роботи, перевірки вивченого матеріалу та демонстрації набутих знань  протягом табору.
    Діти старшої групи захищали свій проект. Учні презентували роботу, розповідаючи про шляхи вдосконалення вивчення англійської мови. Також на завершення всі грали в мовну гру «Своє запитання» іншому, де кожен міг перевірити вивчений та засвоєний матеріал протягом мовного табору.
     У  завершальний день мовного табору всі учасники ділилися своїми за та проти щодо відвідування табору та голосували за найкращий проект.  Обговорювали  роботу з мовним наповненням усіх проектів у ігровій формі: пазли, вікторини, загадки тощо. 
Також вчителем було зроблено аналіз зразків англійської мови, використаної в проекті. Підсумувалася вся виконана робота учнями та вчителем.
    На завершення  всі учасники мовного табору написали свої враження та побажання. 

Немає коментарів:

Дописати коментар