неділя, 12 червня 2016 р.

Мовний табір у дії

   Протягом цього тижня учні молодшої групи розгадували кросворди, малювали та презентували свої улюблені спортивні ігри, складали квітку побажань. Діти грали в мовні ігри на подвір'ї. Перевіряли мовну лексику, презентували свої творчі здібності, зображуючи своє захоплення на піску. Відбувся конкурс мініатюр (міміка), де учні показували різні види хобі.  
      Старша група учнів познайомилася із традиціями проведення Дня чаю у Великій Британії та обговорювали деталі за круглим столом.  Дізнавалися про традиції святкування Дня англійської мови та про Великого генія  В.Шекспіра. Сценка «Якби Ромео знав…» Діти презентували традиції проведення Дня української мови. Учні поділилися на команди (хлопці та дівчата) і кожна з команд розказала про традиції проведення цього дня у нашій школі. Далі відбувся мовний пін-понг  (запитання-відповідь) на тему: «Свята і традиції».
    Всі учні залишилися задоволеними. Дні, проведені на свіжому повітрі, одночасно з вивченням англійської мови, додали дітям здоров'я та гарного настрою. 


Camp "Fun in the Sun" by Slidely Photo Gallery

Немає коментарів:

Дописати коментар