четвер, 24 квітня 2014 р.

450-річчя від дня народження Вільяма Шекспіра

He was the greatest of the greatest,
 the genius among geniuses,
 born in the heart of England

    Шекспір - одне з тих чудес світу, яким не припиняєш дивуватися; світ рухається гігантськими кроками, змінюються обличчя планети, а людям усе ще потрібне те, що створив цей поет, віддалений від нас декількома століттями.
  З сторінками життя і творчості В.Шекспіра, який вніс великий вклад в літературний процес і розвиток поезії, мали змогу ознайомитися учні Оникіївської школи під час проведення заходу.                              23 квітня учениця 8 класу Малюга Дар'я, учень 6 класу Коваленко Юрій, учениці 11 класу Шестіна Євгенія, Філіп'єва Валерія, Кравченко Оксана разом з вчителем англійської мови презентували глядачам основні факти сторінок життя великого Генія.    
       Запрошені дізналися про найзагадковішу постать серед корифеїв доби Відродження, переглядаючи презентацію "Геній серед геніїв", почули літературний шедевр "Бути чи не бути", побачили уривок із п'єси-трагедії на всі століття "Ромео та Джульєтта", насолодилися читанням сонет великого поета.
       Майже п'ять століть віддаляють нас від Шекспіра, багато чого змінилося в світі, а моральні цінності, які він стверджував, не змінюються. Вони живуть вічно. Це і є молодість та довголіття генія. 













Немає коментарів:

Дописати коментар